26/10/2020

Zasady bezpieczeństwa i higieny Covid-19

Z uwagi na zaostrzoną sytuację epidemiologiczną prosimy o zapoznanie się z zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny w naszym gabinecie:

  1. Przed wejściem do gabinetu prosimy o dokładne umycie rąk oraz założenie maseczki ochronnej. Zalecamy używanie maseczek chirurgicznych lub innych o skuteczności większej niż maski bawełniane. W gabinecie są dostępne jednorazowe maseczki chirurgiczne.
  2. Prosimy poczekać na wezwanie w poczekalni.
  3. Przed zabiegiem prosimy wypełnić ankietę wstępnej kwalifikacji, obejmującą pytania dotyczące ryzyka zakażenia koronawirusem.
  4. Prosimy o przyniesienie koca lub ręcznika. Podczas zabiegu okno pozostaje uchylone w celu zapewnienia wentylacji. Pomimo włączonego grzejnika, mogą Państwo odczuwać dyskomfort termiczny.

Wizyty umawiane są w odpowiednich odstępach, tak aby można było przewietrzyć pomieszczenie oraz uniknąć spotkań Pacjentów w poczekalni. Dbając o Państwa bezpieczeństwo zapewniamy również podwójną dezynfekcję powierzchni, z którymi mogą Państwo mieć kontakt. Podczas czynności nie wymagających bliskiego kontaktu staramy się utrzymać dystans.