Przejdź do treści
Strona główna » Zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe

Ćwiczenia grupowe

Nie tylko sprzyjają zdrowiu kręgosłupa, stawów, mięśni, układu krążeniowo-oddechowego. To także dbanie o zdrowie psychiczne, spędzanie czasu w miłym towarzystwie, wspólne motywowanie się i zabawa.

GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA to łagodne ćwiczenia, których celem jest usprawnienie ruchowe, poprawa ruchomości stawów, siły mięśni, oddechu oraz pracy mózgu. Ćwiczenia wykonywane są głównie w pozycji stojącej. Mata nie jest konieczna.

ZDROWY KRĘGOSŁUP to ćwiczenia, których celem jest przede wszystkim poprawa funkcjonowania kręgosłupa. Ćwiczenia wykonywane są na macie oraz w pozycji stojącej.

Podejście na zajęciach grupowych zawiera w sobie elementy poszukiwania i próbowania różnych ruchów, koncentracji na odczuwaniu własnego ciała. W sposób bezpieczny sprawdzamy jak różnorodne ruchy na nas wpływają, zmieniamy tempo, siłę, zakres i inne właściwości ruchów. Badania naukowe dowodzą, że najzdrowszy ruch to taki, który jest innowacyjny, różnorodny i stanowi pewnego rodzaju wyzwanie.  

Harmonogram zajęć

Klub Szafir, ul. Kombatantów 4, Gdańsk Zaspa

 • poniedziałek 11:00 – zdrowy kręgosłup & relaksacja
 • środa 14:30 – gimnastyka ogólnousprawniająca
 • piątek 13:00 – zdrowy kręgosłup & rozciąganie

Przyjaźń – SP im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 2

 • czwartek 18:00 – zdrowy kręgosłup (grupa 1)
 • czwartek 19:00 – zdrowy kręgosłup (grupa 2)

Regulamin ćwiczeń grupowych Laboratorium Ruchu

 1. Regulamin odnosi się do usług ĆWICZEŃ GRUPOWYCH LABORATORIUM RUCHU. Dane firmy udzielającej usługi:
  Kinesis – fizjoprofilaktyka i rehabilitacja. Michał Strzelczyk.
  Adres: ul. Krzemienieckiej 9a, 80-448 Gdańsk
  NIP – 957 088 0698
  Adres drugiego miejsca wyk. działalności: ul. Wrzosowa 2/1, 83-330 Lniska
 2. W czasie ćwiczeń, na terenie sali mogą przebywać jedyne Uczestnicy zajęć, którzy wykupili karnet lub uiszczą po zajęciach opłatę za jednorazowe wejście.
 3. Ostre stany zapalne, choroby zakaźne, gorączka stanowią przeciwwskazania do ćwiczeń. W przypadku pogarszającego się samopoczucia, zawrotów głowy, osłabienia, nudności, nasilającego się bólu, zaleca się przerwanie ćwiczeń. Taką sytuację należy niezwłocznie zgłosić prowadzącemu.
 4. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w zajęciach uprasza się osoby, które wykupiły karnet, o wysłanie inormacji SMS-em najpóźniej do godz. 10.00 dnia, w którym zajęcia się odbywają. W tym przypadku będą mogły skorzystać osoby z listy rezerwowej.*
 5. Koszt jednorazowych zajęć wynosi 30 zł, koszt karnetu na 6 wejść wynosi 120 zł, koszt karnetu na 12 wejść wynosi 220 zł.
  Koszt jednorazowych zajęć dla mieszkańców SM Rozstaje w sali Klubu Szafir wynosi 20 zł, koszt karnetu na 6 wejść wynosi 90 zł, koszt karnetu na 12 wejść wynosi 170 zł.
 6. Karnet na 6 wejść jest do wykorzystania przez 2 miesiące od dnia zakupu karnetu. Karnet na 12 wejść jest do wykorzystania przez 4 miesiące od dnia zakupu karnetu.
 7. W uzasadnionych przypadkach, np. długo trwającej choroby lub konieczności wyjazdu, możliwe jest przedłużenie ważności karnetu. Takie przypadki należy zgłosić prowadzącemu.
 8. W ramach karnetu można korzystać ze wszystkich zajęć, oferowanych w ramach ćwiczeń grupowych Laboratorium Ruchu. Aktualny GRAFIK zajęć znajduje się na stronie www.facebook.com/laboratoriumruchu1
 9. Kontakt do prowadzącego:
  tel. 537 002 406
  michalstrzelczyk85@gmail.com

*Pkt 4 dotyczy zajęć w Przyjaźni.